Tvorba webových stránek pro firmy a živnostníky

Webové stránky, se kterými budete v online světě vidět.

Podívejme se detailněji na to, co skutečně nabízíme. K našim zakázkám přistupujeme individuálně, na čemž si velice zakládáme. Snažíme se vždy najít ideální cestu mezi Vašimi požadavky a technologiemi, které vyřeší webdesign. Vytváříme tím pádem nejen jednoduché, ale i komplexnější weby. Nově také nabízíme poradenství při zakládání e-shopu, což řešíme odborným nastavením oblíbené tuzemské platformy Shoptet.

Takové řešení v konečném důsledku ušetří mnoho peněz, které můžete spíše investovat do Vašeho zviditelnění pomocí online marketingu. Zakládáme si na tom, že chceme, abyste od nás odcházeli s pocitem, že jsme Vám opravdu pomohli. Snažíme se tedy nacházet takové možnosti, které Vám nabídnou přesně to, co skutečně potřebujete. Nebudeme Vám vnucovat věci pro Vaši práci nepotřebné, ale pouze to, co budete moci využívat pravidelně. Dokážeme Vám vhodně poradit, aby celková investice do Vašeho zviditelnění na internetu měla opravdový smysl. Tím se chceme odlišit od konkurence, kde se platí mnohdy za zbytečnosti, které nejsou relevantní ve vztahu k požadavkům.

Technologie
Detail webových stránek

Webdesign musí zaujmout.
Vzhled webu je důležitější, než se zdá.

Díky sledování moderních trendů webdesignu umíme dokonale vystihnout skloubení Vašich požadavků a následování zásad, které jsou ověřené a přitahují zákazníky. Být vidět a zaujmout je zkrátka to nejdůležitější, co zákazníka dovede k nákupu.

Podpis foxpromo.cz

Tvoříme webové stránky pro každého se stejnými nároky na moderní webdesign.

A.

Tvorba webu.

Webové stránky můžeme kompletně vytvořit na základě specifikací, na kterých se společně domluvíme.

B.

Úprava webu.

Pokud již webové stránky máte, ale něco Vám nevyhovuje, vždy lze nalézt řešení pro jejich zlepšení.

Efektivní řešení především. Přečtěte si, na co se při realizaci připravit.

Technologie na tvorbu webů
Webová prezentace Statické webové stránky jsou populární především díky vysokému zaměření na detail společnosti nebo nabízených služeb. Toto řešení je vhodné pro weby, kde není kladen důraz na samosprávu.
Poradíme si se vším.

Díky zkušenostem dokážeme napsat "ručně" web, co pomůže prezentovat společnost na vysoké úrovni. Za pomocí FW Bootstrap, HTML, CSS, JS apod., jsme schopni napsat web, který bude vystihovat veškeré Vaše požadavky.

Technologie CMS
Dynamické webové stránky Potřebujete web, na kterém budete spravovat aktuality, psát časté články apod.? Tak přesně pro tyto potřeby jsou používané dynamické webové stránky.
Na co platit něco, co už existuje.

Umíme efektivně pracovat s technologiemi co pomáhají spravovat web, a zároveň již existují. Díky WordPressu se dají udělat webové stránky, které budete mít pod kontrolou. My web kompletně nastavíme a optimalizujeme webdesign.

Eshopové platformy
Internetový obchod Rozhodli jste se, že Vaši prodejnu posunete na další úroveň, a přejete si prodávat zboží i na internetu? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s celým procesem přesunu obchodu na internet.
Provedeme Vás celým procesem.

Poradíme Vám, jak s celým procesem začít a rádi Vás dovedeme až k úspěšnému internetovému obchodu. Díky zkušenostem a realizacím Vám pomůžeme s nastavením a laděním internetového obchodu, který bude vyhovovat Vašim zákazníkům.

Naše realizace a partneři