Reklamní a propagační předměty

Oživíme Vaši firemní identitu. Bez starostí, od návrhu až po realizaci.

Přemýšlíte nad tím, že Vaši firmu obléknete do nového kabátu? Naše portfolio služeb v tomto směru je široké. Pomůžeme s tvorbou nového loga, vizitek, prospektů nebo reklamních předmětů. Dokážeme zajistit téměř vše, co bude Vaše reklama požadovat. S pomocí našich partnerů rovněž zprostředkujeme finální realizaci (např. tisk, polepy vozidel apod.)

Definovat správnou prezentaci společnosti může být mnohdy obtížné. Díky našim zkušenostem jsme schopni Vám věcně poradit a nasměrovat Vás, aby byl celkový dojem z prezentace promyšlený a správně strukturovaný. Nezáleží na tom, jestli zastupujete velkou korporaci, nebo jste drobný živnostník. Reklama by měla být prováděna se stejnou mírou uvážení toho, co je pro Vás skutečně podstatné. Specializujeme se převážně na grafické návrhy, ale díky naší praxi jsme si vybudovali široké portfolio osvědčených dodavatelů konkrétních sortimentů. Baví nás věci dotahovat do konce, a proto vše rádi zařídíme za Vás. Ať už potřebujete navrhnout nové logo, letáky na event, nebo polepit vůz, neváhejte se na nás obrátit.

Co vše lze objednat
Reklamní předměty detail
01.

Grafika.
Představivost.

Při našem prvním setkání si zohledníme Vaše představy a domluvíme se na grafickém návrhu. Pokud již firemní grafiku máte, využijeme ji. Pokud ne, pak ji pro Vás navrhneme nově.

02.

Návrh.
Vizualizace.

Dle požadavků se pustíme do strukturovaného návrhu. Na většinu sortimentu (vizitky, hl. papíry, hrníčky, USB disky apod.) pro Vás můžeme vytvořit i vizualizaci pro lepší představivost.

03.

Upřesnění.
Konečná realizace.

Jakmile budete s návrhem spokojeni, upřesníme si počty kusů jednotlivých předmětů a zajistíme pro Vás finální realizaci u našich ověřených partnerů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Logodesign

Grafický design

Vytvoříme Vám grafické návrhy na míru. Baví nás tvorba logotypů společností a celkových grafických manuálů dle specifikací, nebo i podle vlastní fantazie v souladu s Vaší ideologií.
Promyšlenost.

Rádi Vám pomůžeme už při zakládání společnosti, kdy potřebujete nastavit celkové specifikace toho, jak se prezentovat. Vytvoříme Vám logo, ve kterém se bude reflektovat Vaše činnost a bude pro Vás unikátní.

Branding na předmětech

Firemní materiály

Je vhodné nastavit si grafický design, jehož prvky lze využívat téměř všude. Tento jednotný design má pak široké spektrum využití, jde však o to, aby byl vytvořen takový design, který si na první pohled později každý spojí s Vámi.
Jednotný design.

Díky vytvořenému logu přizpůsobíme grafické návrhy všeho do jednotného kabátu. Navrhneme a realizujeme pro Vás veškeré firemní materiály, jako jsou vizitky, letáky, samolepky, bannery, cedule, billboardy, apod.

Reklamní předměty

Dárkové předměty

Každá společnost má ráda předměty, kterými může obdarovávat své zákazníky, a tím na ně podprahově působit.
Co vše lze zajistit.

Díky našim partnerům umíme realizovat naprostou většinu oblíbených dárkových předmětů, jako např. tužky, USB disky, klíčenky apod. Baví nás ale dělat i věci neobvyklé, jako jsou např. zapalovače, dárkové kávy, vína a mnoho dalšího.

Naše realizace a partneři