SEO (Search Engine Optimization)

Zpracujeme SEO analýzu webu, aby vás zákazníci našli.

Nechte si udělat SEO analýzu vyhledávání od nás. Je důležité zefektivnit web na maximum. Každý web je individuální, a je proto důležité využít potenciál produktu tak, aby se prodával téměř sám. Webové stránky, které jsou SEO optimalizovány, mají vždy větší dosah než ty, které optimalizaci nemají. Upravíme Vaše stávající stránky tak, aby se dostaly výše i bez placené reklamy. Jen reklamy totiž neoptimalizované stránky nezachrání.

SEO optimalizace se skládá z několika různých kroků, které s Vámi prodiskutujeme. Budeme potřebovat vědět, čím se přesně zabýváte a na jaké zákazníky budete chtít primárně cílit. Na základě toho sestavíme analýzu klíčových slov pro následnou SEO optimalizaci pro vyhledávání. Je také důležité, aby stránky byly smysluplné - jde nakonec o navedení potencionálního zákazníka k tomu, aby Vás kontaktoval a využil Vaší nabídky. Neméně důležitým faktorem je pochopitelně příjemný a poutavý vzhled Vašich stránek. Na všechna tato úskalí myslíme již při tvorbě webů. Pokud máte zájem o SEO analýzu vyhledávání, napište nám, my Vám rádi pomůžeme.

Tvorba webů
SEO Optimalizace

Pořadí v indexu.

Každý internetový vyhledávač řadí odkazy dle SEO optimalizace na vyhledávání dotazů. Se správným nastavením jste schopni více zaujmout.

Častější shoda.

Správně nastavený web by měl pokrývat téměř všechnu Vaši činnost tak, aby se zákazníkovi při vyhledávání konkrétních služeb zobrazil právě Váš web.

Vyšší skóre.

Google rovněž upravuje řazení webů ve vyhledávači na základě SEO skóre Vašeho webu. Optimalizujeme Váš web tak, aby získal skóre co nejvyšší.

Rychlost načtení.

Pro index webu je kromě SEO optimalizace důležitá i rychlost načítání webových stránek. Její optimalizaci řešíme již při tvorbě webu.

Naše realizace a partneři